cz  |  en |  it |  de


Firma QUEEN FASHION byla založena v roce 1992. Od počátku existence firmy mezi hlavní předměty činnosti patří zakázková textilní výroba. Specializujeme se především na zakázkovou výrobu čepic, pletených kulichů, šál a výšivek, které vyrábíme ve vlastních výrobních prostorách v Brně v České republice. Jedná se o strategickou lokalitu s výbornou dopravní dostupností do Vídně, Prahy a Bratislavy. S ohledem na revoluční technologii pletení, jež zaručuje preciznost v každém detailu a za použití špičkových materiálů a nadstandardního zpracování se naše výrobky řadí na vrchol nabídky zakázkových pletených produktů vyráběných v Evropě. Samozřejmostí je certifikace Oeko-Tex.
 
Na výrobu výšivek používáme výhradně japonské vyšívací stroje TAJIMA, které představují světovou špičku v nabídce vyšívacích strojů.
O výrobě výšivek víme vše. Naše firma patří mezi nezkušenější výrobce výšivek ve střední Evropě.
 
Vzhledem k rozsáhlým zkušenostem v textilním odvětví, kdy více než 20 let úspěšně spolupracujeme s významnými zahraničními textilními výrobci a značkami, nabízíme našim zákazníkům také ucelený sortiment kvalitního značkového textilního zboží s velmi flexibilním termínem dodání.
 
Naším cílem je vždy nabídnout zákazníkům kvalitní originální výrobky, nadstandardní služby a osobní přístup. Samozřejmostí je i poradenský servis a spolupráce při tvorbě kolekcí. Naše výrobky se snažíme vyrábět s italským duchem, německou precizností a českou zručností. Náš tým pracovníků a specialistů věnuje vždy odbornou péči každé zakázce a klade maximální důraz na všechny detaily.
 
Věřime, že Vás naše nabídka osloví a zařadíte se mezi naše spokojené zákazníky.
 
Milan Unzeitig
CEO