cz  |  en |  it |  de

Zakázková výroba kulichy a šály

Ve vlastních výrobních prostorách vyrábíme zakázkově vysoce kvalitní a komfortní pletené kulichy a šály s vypletenými vzory, logy a výšivkami.

S ohledem na revoluční technologii pletení jež zaručuje preciznost v každém detailu a za použití špičkových materiálů a nadstandardního zpracování se naše výrobky řadí na vrchol nabídky zakázkových pletených produktů vyráběných v Evropě.

Používáme pouze vysoce kvalitní certifikované příze od předních evropských výrobců.

Disponujeme skladem velmi oblíbených akrylových přízí s více než 120 barvami a nabízíme také příze ve složení – bavlna/akryl, merino vlna/akryl, vlna, bavlna a mixované příze s kašmírem.

 

 


Vyrábíme širokou škálu žakárových kulichů – standardní , dlouhé verze, verze s lemem, verze s fleecem uvnitř, verze s bambulemi různých velikostí a to pro dospělé i děti. Dále vyrábíme šály s velmi propracovanými vzory a logy, v mnoha délkách a se speciálními barevnými třasněmi. Do výrobního programu patří také čelenky, nákrčníky, kukly a výrobky z antibakteriálních přízí.

 

Na všechny výrobky se mohou aplikovat vypletené vzory a loga, standardní výšivky, 3D výšivky, nášivky, tkané etikety, tkané nášivky a kovové či plastové prvky.

Na přání zákazníka je možné výrobky opatřit papírovými visačkami, čárovými kódy, certifikačními a ochrannými prvky a individuálním balením. Zákazníkům nabízíme také veškerý poradenský servis a spolupráci při tvorbě ucelených zakázkových kolekcí zákazníka. Vzhledem k  faktu ,že naše certifikovaná výroba se nachází v České republice je celý proces od vzorování přes výrobu a dodání zákazníkům v EU velmi flexibilní a rychlý.

 

Jednotlivé kroky pro zadání a realizaci zakázkové výroby jsou následující:

 

1- dodání vzoru, nebo loga zákazníka, specifikace modelu a požadovaného množství
2- výběr modelu – střih
3- výběr materiálů a barevného provedení
4- stanovení technického provedení výrobku včetně log
5- výběr doplňků a balení
6- cenová kalkulace na konkrétní množství & objednávka & stanovení platebních podmínek
7- grafický návrh, nebo na vyžádání výroba vzorku – náklady na výrobu vzorku jsou stanovené dle objemu objednávky
8- po odsouhlasení grafického návrhu, nebo vzorku následuje výroba
9- dodání zboží zákazníkovi

 

 
logo / grafika
Drag & Drop Files Here
or